100 000 Kč a pracovní místo za diplomku?

19. 2. 2006 | Aktuality

Firmy Abra a ČSSI přichází s velmi zajímavou nabídkou pro studenty ekonomie a infomatiky. 100 000 Kč a pracovní nabídku získá ten šťastlivec, jehož diplomová práce bude vyhodnocena jako nejlepší.

Práce musí spadat pod jedno z uvedených témat – např. Řízení podnikové informatiky, Metodiky a nástroje vývoje IS nebo Jak efektivně vybrat ekonomický systém pro firmu, aby pomáhal ve střednědobém horizontu zvýšit zisky. Pro zpracování jsou povoleny následující jazyky: čeština, slovenština, angličtina.

Co můžete vyhrát? Ten nejlepší si odnese 100 000 Kč, druhý nejlepší 20 000 Kč a ten na třetím místě 5 000 Kč. Všem bude také nabídnuta pozice u firmy zabývající se informačními systémy.

Důležité termíny Přihlášky je třeba poslat do konce dubna 2006. Práci musí soutěžící odevzdat k poslednímu květnu. Vyhodnocení soutěže je plánováno na září.

Jedná se o první ročník tohoto projektu. Je možné, že v budoucnu se počet oborů rozšíří.

Zájemci naleznou více informací na stránkách: www.diplomovaprace.cz.

zdroj: www.diplomovaprace.cz.