Hledáte „den otevřených dveří“

Dny otevřených dveří na Západočeské univerzitě v Plzni

Dnes, 6. ledna, se koná na Fakultě strojní Západočeské univerzity den otevřených dveří. Děkan fakulty Jan Horejc seznámí přítomné v 9:15 s podmínkami studia a s přijímacím řízením pro rok 2005/2006.

číst více

Den otevřených dvěří na 2. lékařské fakultě UK

bude v sobotu 17. ledna 2004. Začne v 9 hodin

číst více

Den otevřených dveří na Fakultě stavební VUT

B r n o – Fakulta stavební Vysokého učení technického v Brně pořádá v sobotu 17. 1. 2004 od 9:00 hod. den otevřených dveří v areálu fakulty, Veveří 331/95, Brno.

číst více

Podání přihlášek na umělecké obory se blíží

Přemýšleli jste o studiu některého z uměleckých oborů, které naše vysoké školy nabízí? Je nejvyšší čas se rozhodnout. Na některé z těchto škol musí zájemci o studium podat přihlášku už do konce listopadu!!! Nejde jen o obory, které se studují pouze na uměleckých vysokých školách, ale třeba i o architekturu.

číst více

Gaudeamus – cenný zdroj informací?

Příjemný, reprezentativní prostor. Spousta důležitých, přehledně uspořádaných informací. Kultivovaní lidé, vždy upravení a ochotní zodpovědět všechny vaše otázky. Vypadá takhle každodenní realita na vysoké škole? Ale kdeže! Právě jsem popsala typickou podobu stánku na veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus.

číst více

Den otevřených dveří na Právnické fakultě v Brně

Právnická fakulta Masarykovy univerzity v Brně bude pořádat den otevřených dveří 5. ledna 2004

číst více

Výročí na Univerzitě Karlově

Již 655 let existuje Univerzita Karlova v Praze. V dubnu si univerzita své výročí připomene. V plánu je den otevřených dveří, slavnostní zasedání akademické obce a panelové diskuse, první z nich se uskuteční v pátek 5. 4. 2003.

číst více

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií bude přijímat až 1100 studentů

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií na VUT v Brně přijme letos až 1100 studentů do bakalářského studijního programu,

číst více