Téma:chci studovat informatiku

Nové bakalářské obory na Masarykově univerzitě

Masarykova univerzita rozšířila nabídku studijních oborů v bakalářských studijních programech.

číst více

Fakulta elektrotechniky a informatiky uvítá uchazeče o studium poprvé v nových prostorách

V pátek 21. ledna budou mít uchazeči o studium jako první možnost prohlédnout si nové prostory nejmladší fakulty Univerzity Pardubice – Fakulty elektrotechniky a informatiky na náměstí Čs. legií v centru Pardubic.

17. ročník studentské soutěže a konference STUDENT EEICT 2011 se blíží

Studenti Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií a Fakulty informačních technologií VUT v Brně se mohou těšit na další ročník populární soutěžní konference. Tento rok na ně čeká rozšíření o nové odborné sekce a hodnotné ceny pro ty nejúspěšnější.

Speciál O OBORECH: Softwarové inženýrství

Softwarové inženýrství je mladý a rychle se rozvíjející studijní obor, který si postupně vydobývá místo také na českých vysokých školách. Pokud vás zajímá informatika, ale rádi byste se v rámci ní specializovali, softwarové inženýrství je jedna z možností.

číst více

Vzdělávací projekt v plném proudu

Jeden z nejrozsáhlejších vzdělávacích projektů v oblasti rozvoje lidských zdrojů ve výzkumu na VUT v Brně běží v plném proudu. Jedná se o Centrum pro rozvoj výzkumu pokročilých řídicích a senzorických technologií, který zabezpečuje Ústav automatizace a měřicí techniky na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně.

číst více

Fakulta zvyšuje konkurenceschopnost svých studentů

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně příštím školním roce rozšíří své portfolio nabízených služeb pro studenty o projekt LabVIEW Academy. Díky němu mohou získat studenti fakulty mezinárodně uznávané vzdělání v oblasti sběru a zpracování dat, ukončené zkouškou a po jejím úspěšném složení i mezinárodním certifikátem CLAD (Certified LabVIEW Associate Developer).

číst více

Chceme rozvíjet studenty a jejich aktivitu již při studiu

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně připravila na zimní semestr spoustu zajímavých aktivit pro studenty. Ty by jim měly pomoci ještě více zvýšit úspěšnost na trhu práce, ale také by měly studenty motivovat, aby se zapojili do dění již během studia.

číst více

Studenti se setkají s rektorem

V úterý 14. prosince 2010 od 18.00 hodin proběhne v sále nad starou menzou v areálu kolejí Vysoké školy báňské-Technické univerzity Ostrava setkání studentů s rektorem. Tradiční předvánoční setkání pořádá Stavovská Unie Studentů VŠB-TUO.

číst více

Technický den na elektrofakultě v Brně slavil úspěch

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně společně s agenturou CzechInvest uspořádali první setkání zájemců o technické obory v Brně. Toto setkání slavilo výrazný úspěch a to nejen mezi středoškoláky, pro které byla tato akce určena, ale také studenti fakulty, kteří se mohli při tomto dnu setkat se svými potencionálními zaměstnanci.

číst více

Den otevřených dveří na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně

Jako každý rok i tento otevírá své brány brněnská elektrofakulta. Tentokrát se mohou studenti dojít podívat na fakultu 3. a 16. prosince od 10:00 v aule fakulty, v jejím novém sídle na Technické 10, Brno.