E-přihláška

Termíny pro podání přihlášky na VŠ

Máme pro Vás kompletní přehled vysokých škol a fakult, které mají uzavírku pro podání přihlášek na vysokou školu nejpozději do 30.9.2021: 4. 6. 2021 Ostravská univerzita: Fakulta sociálních studií 10. 6. 2021 Vysoká škola logistiky o.p.s. 15. 6. 2021 Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava: Fakulta elektrotechniky a informatiky 30. 6. 2021 Moravská vysoká …

číst více

Úspěšná přihláška na poslední chvíli

Už jenom pár dní přijímá většina vysokých škol přihlášky ke studiu. Z motivačního dopisu ještě nemáte ani řádku a netušíte, jak napsat dobrý životopis? Poradíme vám!

číst více

VŠ, které ještě berou přihlášky

Pokud jste si ještě nepodali přihlášku na vysokou školu, nemusíte se bát, že by bylo pozdě. Mnoho univerzit přijímá přihlášky k přijímacímu řízení v březnu i v dubnu. Připravili jsme pro vás jejich přehled.

číst více

Jak správně vyplnit elektronickou přihlášku?

Papírovým přihláškám na vysoké školy již pomalu odzvonilo. Mnohé české univerzity přijímají od svých uchazečů již výhradně elektronické přihlášky. Necelé dva měsíce před „přihláškovým deadlinem“ je ten správný čas upozornit na hlavní chyby, které můžou uchazeči udělat při vyplňování elektronické přihlášky.