Začínají IAESTE veletrhy pracovních příležitostí!

28. 2. 2005 | Aktuality

Již 2. března začnou v Brně tradiční Veletrhy pracovních příležitostí. Na pěti vysokých školách se postupně představí 150 společností, které budou studentům nabízet zaměstnání, brigády či témata diplomových prací.

Veletrhy jsou každoročně pořádány studentskou organizací IAESTE, která se zaměřuje na organizování zahraničních odborných stáží a pomáhá studentům uplatnit se na trhu práce.

Při zahájení veletrhu na VUT v Brně bude pokřtěn Katalog pracovních příležitostí s nabídkami společností, které hledají absolventy technických oborů. Katalog bude zdarma poskytován studentům na veletrhu a dále distribuován ve všech školách se zastoupením organizace IAESTE.

15. března se veletrh přesune na ČVUT do Prahy a 30. března na Západočeskou univerzitu do Plzně. Pak se 4. dubna vrátí do Prahy na Vysokou školu chemicko-technologickou a ukončen bude 6. dubna na Fakultě managementu a technologie ve Zlíně.

Při veletrhu proběhne na ČVUT v Praze konference nazvaná „Řízení mezinárodních týmů“, kde bude diskutovat řada manažerů, kteří se v praxi touto problematikou zabývají.

Více informací o veletrhu na www.iaeste.cz