Workshop filmové školy v Písku s F. A. Brabcem již ve čtvrtek!

24. 1. 2011 | Aktuality

Filmová škola v Písku FAMO pořádá 27. ledna 2011 workshop, jehož hlavním hostem bude pedagog filmové školy FAMO F. A. Brabec. Brabec není jen kameraman a režisér filmů jako jsou Obecná škola, Kytice, Bathory, Kájínek, Bolero či Máj, ale i autorem první české 3D muzikálové pohádky V peřinách, která bude mít premiéru v březnu 2011.

Workshop se koná v kulturním domě Metropol v Českých Budějovicích od 9:00 do 12:30. Návštěvníci akce se dozví zajímavé informace o animovaném filmu, zvukové stránce filmu, kameře, ale i o studiu na filmové škole.

Podrobné informace najdete na webu školy. Nestihnete-li workshop, můžete se na některé přednášky přijít podívat 28. ledna na Den otevřených dveří FAMO v Písku.

Zdroj fotografie: FAMO