Vysoká škola v Plzni přijme všechny studenty

24. 6. 2007 | Aktuality

Nově otevřená pobočka Vysoké školy veřejné správy a mezinárodních vztahů v Plzni se chystá v příštím akademickém roce přijmout všechny studenty, kteří splní podmínky přijímacího řízení. Studenti si v Plzni mohou vybrat z pěti bakalářských a tří magisterských o­borů.

Přijímací zkoušky se konají z cizího jazyka, jsou požadovány znalosti na úrovni středoškolského studia. Termíny přijímacích zkoušek pro prezenční studium jsou 28. 6., 7. 8., 5. 9., 26. 9. 2007, přihlášku je nutné odeslat minimálně 14 dní před termínem přijímacího řízení. Do kombinovaného studia všech oborů, vyučovaných na VŠVSMV, se přijímací řízení pro nový akademický rok koná bez přijímacích zkoušek.

Studenti mohou v Plzni prezenčně nebo kombinovaně studovat obory jako Mezinárodní vztahy a evropská studia, Veřejná správa, Humanitní studia, Mezinárodní obchod, Průmyslové vlastnictví. Na magisterském stupni je možno studovat prezenčně nebo kombinovaně obory Mezinárodní vztahy a evropská studia, Mezinárodní a regionální vztahy v průmyslovém vlastnictví a Evropská studia a veřejná správa.

Více informací na: http://www.vsvsmv.cz/.