Vysoká škola polytechnická nabízí nový studijní obor

15. 8. 2007 | Aktuality

Vysoká škola polytechnická (VŠP) v Jihlavě nabídne zájemcům od začátku nového akademického roku nový tříletý bakalářský studijní obor Aplikovaná informatika. Do oboru by mohla být přijata až stovka studentů.

Znalosti a dovednosti, které studenti během tří let získají, by mohli využít v profesích jako je aplikační a systémový programátor nebo správce počítačové sítě.

Celkem by mělo na jihlavské vysoké škole od září zahájit studium kolem 1600 studentů, což je přibližně o 600 více než v uplynulém akademickém roce. V nedaleké budoucnosti by měla VŠP poskytovat také magisterské studium. „Během tří let začneme magisterské programy připravovat,“ řekl rektor Ladislav Jirků.

Zdoj: www.vspj.cz, čtk