Veřejná soutěž na logo FP TUL

18. 10. 2008 | Aktuality

Už jen pár dní zbývá do uzávěrky veřejné soutěže na logo Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické Technické univerzity v Liberci. Lhůta pro zaslání (přesněji řečeno doručení) návrhů zadavateli soutěže končí 22. října 2008 přesně v 16:00 hodin.

Soutěž je primárně vyhlášena pro studenty FP TUL či TUL, neboť ti svou školu znají asi nejlépe, ovšem zúčastnit se jí může i široká veřejnost. Každý soutěžící může zaslat nejvíce pět návrhů.

Hlavní požadavky:

• logo musí být předloženo v minimálních používaných rozměrech 20×50 mm či 30×30 mm a dále pro prezentační soutěžní účel (ca 100×100 mm a více)
  • návrh může být dodán v papírové podobě ve formátu A4 či zaslán elektronicky jako soubor typu jpg, png, gif, pdf, v rastrovém formátu s rozlišením minimálně 150 dpi
  • návrh musí být odevzdán ve dvou provedeních – v černobílém (odstíny šedi) a v barevném
  • každý návrh musí obsahovat textovou přílohu s následujícími údaji o autorovi: jméno a příjmení; adresa bydliště; datum narození; kontaktní telefon, e-mail; v případě, že autor je studentem TUL, uvede fakultu, obor a své studijní číslo
  • doprovodný výklad významu logotypu ve vztahu k fakultě není povinný, ale bude vítán

Autor vítězného návrhu bude odměnen částkou 6 000 Kč. Výsledky soutěže budou zveřejněny na stránkách fakulty od 14. listopadu 2008.

Bližší informace včetně plného znění podmínek soutěže najdete zde.

(zdroj: www.fp.tul.cz)