Veletrh pracovních příležitostí na ZČU

20. 3. 2012 | Aktuality

Ve středu 21. března se brány areálu Západočeské univerzity na Borech otevřou všem, kdo v současnosti hledají nebo se brzy pokusí najít uplatnění na pracovním trhu. Uskuteční se tu totiž už 17. ročník Veletrhu pracovních příležitostí. Za organizací akce stojí lokální centrum IAESTE (The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience) při ZČU v Plzni a Stavovská unie studentů ZČU.

Plzeňský veletrh je jedním z mnoha projektů pořádaných organizací IAESTE, zaměřených na studenty a absolventy vysokých škol. Ty probíhají na technických univerzitách u nás a jejich cílem je nabídnout studentům a čerstvým absolventům možnost nahlédnout do dění na trhu práce a získat osobní kontakt se svými případnými zaměstnavateli.

Vstup na veletrh je pro návštěvníky zdarma. Jako pozornost navíc u vchodu obdrží brožury a další přidružené materiály s informacemi o firmách, které se veletrhu zúčastní.

Zdroj: www.ikariera.cz