V Karlových Varech zahájila výuku nová vysoká škola hotelnictví

24. 10. 2004 | Aktuality

Nová soukromá vysoká škola letos začíná svou výuku v Karlových Varech. Minulý týden bylo slavnostně imatrikulováno prvních dvacet jedna studentů oboru hotelnictví.

Tříleté bakalářské studium má vychovat budoucí šéfy hotelů a restaurací, v příštích letech se chystá i obor Management lázeňských služeb. Studium je kombinované, výuka bude probíhat přibližně jeden týden v měsíci a za jeden semestr budou studenti platit dvacet tisíc korun. Sídlem školy je hotel Imperial.

Soukromá hotelová škola je pobočkou Vysoké školy hotelové v Praze, která má v letošním roce celkem 1200 studentů, v bakalářském i magisterském programu. V budoucnu budou moci v magisterském programu pokračovat i studenti hotelnictví v Karlových Varech.

Zdroj: MF Dnes, www.vsh.cz