UTB bude mít novou fakultu

25. 9. 2006 | Aktuality

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně by se měla od 1.ledna 2007 rozšířit o novou, v pořadí již pátou fakultu. Rozhodl o tom tento týden Akademický senát univerzity. Ponese název Fakulta humanitních studií a v tomto akademickém roce by na ní mohlo studovat až 2340 studentů.

Fakulta humanitních studií nabídne zájemcům o studium studijní obory jako jsou Anglický jazyk pro manažerskou praxi, Německý jazyk pro manažerskou praxi, Porodní asistentka, Všeobecná sestra či Sociální pedagogika.

Zdroj: Lidové noviny, www.web.utb.cz