Unicorn University pořadatelem online konference o umělé inteligenci

22. 4. 2023 | Tiskové zprávy

Unicorn University pořadatelem online konference o umělé inteligenci
Unicorn University
, přední vysoká škola v oblasti digitálních technologií, pořádala 21. dubna 2023 svou již 21. konferenci s názvem Unicorn University Open. Letošním tématem byla umělá inteligence a konference byla jako každý rok zcela zdarma a otevřena pro širokou veřejnost.

Prestižní události se zúčastnilo více než 5 000 účastníků z celého světa, kteří se mohli těšit na prezentace a přednášky od renomovaných odborníků v oblasti umělé inteligence.

Účastníci měli jedinečnou příležitost prozkoumat, jakým způsobem umělá inteligence transformuje naši společnost a jak může být využita k řešení důležitých problémů. Mezi řečníky patřili přední odborníci z renomovaných společností jako Gartner, Microsoft, Cern, Karlova Univerzita a Unicorn.

Unicorn University je jednou z předních vysokých škol, kde se o umělé inteligenci nejen mluví, ale taky vyučuje. Díky svému know-how v oblasti digitálních technologií přináší svým studentům nejmodernější vzdělávací zkušenosti, aby mohli být úspěšní v digitálním světě.

Unicorn University pořadatelem online konference o umělé inteligenci

Konference Unicorn University Open byla k dispozici nejen v českém a anglickém jazyce, ale nově také v experimentálním překladu od samotné umělé inteligence. Na konferenci bylo možné si také zasoutěžit o hodnotné ceny. Záznamy všem přednášek jsou dostupné na webové stránce zde: https://open.unicornuniversity.net/cs/artificial-intelligence.

Tímto děkujeme všem účastníkům, řečníkům a partnerům, kteří přispěli ke vzniku této úspěšné konference, a už teď se těšíme na další konferenci Unicorn University Open, která proběhne již 24. 11. 2023.

Informace o vysoké škole Unicorn University jsou na webové stránce www.unicornuniversity.net.

Další články k tématu

TEDxUNYP 2022

TEDxUNYP 2022

TEDxUNYP v sobotu 24. září přivítá představitele komerčních, společenských, sportovních, kulturních a akademických institucí, kteří se podělí o inovativní nápady a myšlenky na již šestém pokračování TEDxUNYP. TEDxUNYP je nezávisle organizovaná, oficiálně licencovaná událost TEDx a největší akcí v anglickém jazyce v České republice. Letos se událost vrací do prostoru multifunkční UNYP Arény, kde se v rámci …