TEENDESIGN – soutěž pro studenty středních škol a VOŠ

7. 9. 2008 | Aktuality

Ústav umění a designu Západočeské univerzity v Plzni vyhlašuje 4. ročník soutěže Teendesign. Účastnit se mohou studenti gymnázií, středních i vyšších odborných škol.

Úkolem účastníků je vytvořit černobílou nebo barevnou kresebnou studii jednostopého dopravního prostředku budoucnosti dle své fantazie, a to minimálně ze dvou pohledů, na formát A3. Návrhy je možné doplnit dopisem.

Práce budou hodnoceny ve třech kategoriích podle vtipu, originality a výtvarné kvality. Vítězové si budou moci vybrat mezi peněžitou odměnou – 2 000 Kč a účastí na libovolném týdenním kurzu letní školy umění ArtCamp 2009 v hodnotě až 4 900 Kč. Návrh pošlete společně s kontaktními údaji na adresu: Ústav umění a designu ZCU v Plzni, Univerzitní 22, 306 14 Plzeň, nebo teendes@uud.zcu.cz. Obálku označte heslem „Teendesign“. Uzávěrka soutěže je 28. 11. 2008, výsledky budou zveřejněny 19. 12. 2008 na webových stránkách www.fdu.zcu.cz.

Bližší informace najdete zde.