Studium managementu a hotelnictví lázeňských služeb v Karlových Varech

29. 4. 2004 | Aktuality

V Karlových Varech bude v akademickém roce otevřena pobočka Soukromé Vysoké školy hotelové v Praze. Do prvního ročníku bakalářského studia hotelnictví a managementu lázeňských služeb bude přijato padesát studentů. Přihlášky škola přijímá do 15. června, v druhém kole pak do 15. srpna. Výše školného je pro všechny typy prezenčního studia 65 000 korun, kombinované studium bude stát 40 000 korun, studenti mohou hradit částku ve dvou splátkách. Škola se bude nacházet v karlovarské čtvrti Stará Role, ubytování pro studenty je zajištěno krajským úřadem na internátě v Drahovicích.

Vysoká škola hotelová v Praze vznikla v roce 1999 a jejích absolventů bakalářského programu je k dnešnímu dni více než 400. Počet studentů se pohybuje kolem tisíce.

Zdroj: CTK