Studentská unie UK zve na další Jarmark studentských spolků

9. 10. 2014 | Aktuality

Studentská unie Univerzity Karlovy v Praze pořádá svůj každoroční Jarmark studentských spolků. Letos se koná na dvorech areálu Karolina a uskuteční se 14. října 2014 od 15:00 do 21:00 hod.

Součástí Jarmarku bude představení UK Pointu a Informačního, poradenského a sociálního centra UK. Účastníci akce se zároveň mohou seznámit i se zástupci několika firem, které nabízejí zajímavé stáže nebo dobrovolnické pozice. K mání tu budou i knihy z nakladatelství Karolinum, Academia, Portál a Vydavatelství FF UK, a to s výraznou slevou.

V rámci kulturního programu se všichni zúčastnění mohou těšit na kapely The Spankers, EggNoise, Futur swing či Vasilův rubáš a nebo na tematický LARP (čili Live Action Role Play) či kursy salsy.

Zdroj: suuk.cz

Další články k tématu

7 míst, kde se seznámit na VŠ

7 míst, kde se seznámit na VŠ

Nový semestr znamená nový začátek. A protože na vejšce se to s přáteli lépe táhne a přátel není nikdy dost, dáme vám několik typů na to jak a kde se seznámit s novými lidmi. Času není nazbyt se všemi deadliny a povinnou četbou, ale nezapomínejte, že vysoká škola je nejen o učení, ale i o hledání užitečných …

číst více
Vyber si tu správnou vejšku! Univerzita Karlova ti nabízí tradici, špičkovou kvalitu a téměř 600 studijních programů!

Vyber si tu správnou vejšku! Univerzita Karlova ti nabízí tradici, špičkovou kvalitu a téměř 600 studijních programů!

PŘIPOJ SE NA „NA KARLOVKU ONLINE“. UŽ TUHLE SOBOTU 28. LISTOPADU OD 9 HODIN! V době, která nepřeje osobním setkáním a studentský veletrhům, vám představíme studijní nabídku Univerzity Karlovy on-line. Náš živý přenos začíná už v sobotu 28. listopadu v 9 hodin ráno na webu www.nakarlovku.cz. Formou chatů se můžete ptát na to, co vás zajímá – ať …

číst více