Staňte se investory a vyhrajte hodnotné ceny

24. 10. 2010 | Aktuality

Staňte se investory s virtuální částkou 100 tisíc eur a získejte MacBook a 20 tisíc korun na účet. Vyzývá k tomu soutěž The Eurocampus Stock Market Challenge. Představuje virtuální simulaci živého obchodování na burze, v němž studenti z celé České Republiky obchodují s akciemi v reálných časových a cenových podmínkách se zmiňovaným obnosem. V loňském akademickém roce se do prvního kola soutěže zapojilo téměř 800 studentů z českých vysokých škol a v druhém kole počet zaregistrovaných stoupnul až na téměř dvojnásobek.

Podzimní kolo soutěže končí 3. prosince 2010. Registrace stále probíhají, ač obchodování začalo už 11. října.

Soutěžit mohou všichni studenti vysokých škol, soutěž se neomezuje jen na ekonomické obory.

Leták soutěže naleznete zde. Pravidla soutěže si můžete prohlédnou na tomto odkazu.

Zdroj: oficiální stránky soutěže, www.patria.cz – první článek a www.patria.cz – druhý článek

Zdroj fotografie: Stock.xchng