Sportovci na VŠ: Zúčastněte se Českých akademických her

24. 5. 2008 | Aktuality

Pod záštitou Ministerstva školství a Českého olympijského výboru se bude v červnu 2008 konat již sedmý ročník Českých akademických her. Tento rok je v termínu 14. – 20. června pořádá Vysoké učení technické v Brně ve spolupráci s MZLU a VFU Brno. Soutěžit se bude ve 32 disciplínách, což je dosud nejvyšší počet sportovních odvětví v historii her. Přibyly totiž nové atraktivní sporty jako nohejbal, inline bruslení nebo taekwondo.

Přihlášky na hry se podávají do 10. června a studenti musí být přihlášeni vlastními školami. Startovat mohou všichni studenti VŠ a absolventi VŠ z roku 2008 bez omezení věku. Ve vybraných disciplínách (např. plážový volejbal, orientační běh, karate či vodní slalom) mohou startovat také závodníci, kteří ukončili studium v roce 2007. Na některých školách budou za medaile udělovány také finanční odměny.

Seberte tedy síly a odvahu a zúčastněte se, nebo se alespoň přijeďte podívat a podpořit startující. Centrem dění bude Sportovní areál VUT Pod Palackým vrchem v Brně.

České akademické hry.