Spolupráce UNYP s olympioniky startuje!

24. 1. 2022 | Aktuality

UNYPUniversity of New York in Prague loni uzavřela partnerství s Českým olympijským výborem. Od letošního roku je tak pražská škola dodavatelem vzdělávání českého olympijského týmu. Nejlepším českým sportovcům UNYP nově umožní kombinovat studium s náročnými tréninky a soutěžemi v rámci programu Duální kariéry. A z partnerství budou čerpat i stávající studenti UNYP!

“Jsme velice nadšeni ohledně spuštění nového partnerství s Českým týmem. Jsme pyšní na to, že nám byla vyjádřena důvěra jako dodavateli vzdělávání pro české sportovce. Máme radost také z příležitostí, které tato spolupráce vytváří pro naše studenty, kteří přicházejí z celého světa. Jsme nadšeni že jim můžeme ukázat náš vztah s Českou republikou a demonstrovat diplomatické vztahy skrz sport,” uvedl ke spolupráci generální manažer UNYP Sotiris Foutsis.

Studentům UNYP se například otevírá možnost stáže v ČOV a mohou se také účastnit akcí jako dobrovolníci. Studenti mají také možnost získat vstupenky na akce českého týmu.

Olympijský festival

Partnerství UNYP a ČOV startuje v olympijském roce. Ačkoliv se olympijské hry budou konat v Pekingu, olympijskou atmosféru si budete moci vychutnat i v Česku. Od 4. až do 20. února si totiž v Brně můžete vyzkoušet zimní sporty a setkat se s úspěšnými českými sportovci na Olympijském festivalu.

UNYP zde bude sponzorovat program pro dobrovolníky českého týmu, který přivede na festival 200 až 300 mladých sportovců a nadšenců.

Sportovci mohou podat přihlášku

Další možnost studia na UNYP se sportovcům otevírá už od 31. ledna. “Jsem ráda, že v rámci programu Duální kariéry můžeme nabízet sportovcům školu, která zároveň podporuje Český olympijský tým. Díky partnerství s UNYP mohou požádat o studium na této škole i sportovci, kteří by sami z finančních důvodů tuto školu studovat nemohli. Budu se těšit na spolupráci, která, pevně věřím, osloví hodně sportovců,” uzavírá držitelka zlaté olympijské medaile a manažerka programu Duální kariéra Kateřina Neumannová.

Zdroj: UNYP

 

Další články k tématu

Studenti na olympiádě v Tokiu. Tihle čeští medailisté chodí na vysokou školu

Studenti na olympiádě v Tokiu. Tihle čeští medailisté chodí na vysokou školu

V pořadí 32. olympijské hry jsou za námi. Pro Česko to byly zatím vůbec nejúspěšnější hry v samostatné historii země. Celkem 11 medailí, z toho čtyři zlaté. Takové byla bilance Česka. Věděli jste ale, že někteří z českých sportovců míří kromě titulu olympijských vítězů také za titulem z vysoké školy? Přinášíme vám přehled olympioniků, kteří kromě sportu na vrcholové úrovni …

UNYP navazuje spolupráci s Jágrovým Kladnem, ČOV a Ekonomickou olympiádou

UNYP navazuje spolupráci s Jágrovým Kladnem, ČOV a Ekonomickou olympiádou

„My jsme se rozhodli, že nejenže chceme být nejlepší hokejisti v České republice, ale náš tým chce být také ten nejchytřejší,“ uvedl na tiskové konferenci nejznámější český hokejista Jaromír Jágr. Popisoval tak s trochou nadsázky nové partnerství mezi University of New York Prague a letošním nováčkem extraligy, týmem Rytíři Kladno. Právě s tímto týmem bude totiž pražská …

Nové partnerství a programy. UNYP se spojila s Dublin Business School

Nové partnerství a programy. UNYP se spojila s Dublin Business School

Co spojuje Irsko a Česko? Třeba nové partnerství, které uzavřela University of New in Prague (UNYP) s Dublin Business School (DBS)! Výsledkem tohoto spojenectví budou nové magisterské programy na pražské soukromé škole. UNYP tak rozšíří svou už tak bohatou nabídku mezinárodních studijních programů. „Jsme nadšení, že se povedlo na český trh přivézt nového váženého univerzitního …