Soutěž o nejzajímavější esej

30. 8. 2007 | Aktuality

Užívej si prázdnin, přemýšlej a vyhraj! Takové je heslo soutěže, kterou pořádá daňové oddělení společnosti Ernst & Young pro studenty navazujícího magisterského studia a studenty čtvrtých a vyšších ročníků magisterských studijních programů.

Podmínkami účasti jsou odeslání práce o rozsahu 8 – 15 stran ve formátu A4 na e-mailovou adresu katerina.kovarova@cz.ey.com a registrace na téže adrese. Termín pro odevzdání je 8. října 2007 do 18:00. Soutěžící si mohou vybrat s následujících té­mat:

Daňová reforma – pro a proti Olympiáda v Praze – ano či ne, pohled ekonoma Přijetí Eura – dopady na českou ekonomiku

Vyhodnocení výsledků proběhne ve spolupráci s Katedrou veřejných financí VŠE. Ti nejlepší se mohou těšit na následující odměnu: 1. místo – 50 000 Kč, 2. místo 30 000 Kč, 3. místo: 20 000 Kč. Všem úspěšným autorům bude nabídnuta další spolupráce s daňovým oddělením společnosti Ernst & Young. Informace o soutěži naleznete na adrese www.cvut.cz/…lej-a-vyhraj.