Soutěž Nápad roku 2012

26. 4. 2012 | Aktuality

Jubilejní 5. ročník soutěže Vodafone Nápad roku 2012 vyhlašuje Fakulta podnikohospodářská při Vysoké škole ekonomické v Praze a organizuje společnost Podpora rozvoje podnikání. Cílem soutěže je pomáhat všem, kdo mají na papíře nebo ve fázi rozjezdu zajímavý podnikatelský nápad, s jejich uvedením na trh. Do soutěže se může přihlásit kdokoliv (studenti i široká veřejnost), kdo má vypracován nebo pro potřeby soutěže vypracuje podnikatelský záměr, nápad na rozšíření firmy či projekt pro investory.

Soutěžní kategorie:

• Vodafone Nápad roku – nejlepší přihlášený projekt (hlavní kategorie)
  • Ekonom Student podnikatel – studentský projekt s největším potenciálem
  • HTC Startup roku – nejlepší již realizovaný studentský projekt

Vítězové tří hlavních kategorií a deset nejlepších se mohou těšit na finanční a věcné odměny v celkovém objemu přes 500 tisíc korun. Vedle finančních i věcných odměn pro nejlepší projekty však soutěž nabízí každému soutěžícímu také možnost získat na rozjezd svého projektu investici až pět milionů korun a rovněž mentoring a rady od zkušených podnikatelů a investorů.

Zdroj: www.napadroku.cz