Soutěž AMPER - Idea 2011

5. 2. 2011 | Aktuality

Společnost TERINVEST spol. s r. o. vyhlásila při příležitosti 19. ročníku mezinárodního veletrhu elektrotechniky a elektroniky AMPER 2011 soutěž o nejlepší podnikatelský nápad roku.

Jejím cílem je především propojit autory zajímavého podnikatelského plánu a jejich možné investory. Organizátoři soutěže tím chtějí reagovat na fakt, že v České republice tato vzájemná komunikace silně zaostává za průměrem v jiných zemích EU, a to i přesto, že chuť do podnikání Čechům určitě nechybí.

Pokud patříte i vy mezi ty, kdo v hlavě nosí zajímavý a realizovatelný podnikatelský nápad, ale nemáte možnost, zkušenosti nebo finance se prosadit, pak je soutěž určena právě vám. Přihlášku do ní můžete zasílat až do 28. února 2011, a to na adresu prochazkova@terinvest.com Hraje se nejen o velmi hodnotné ceny, ale zároveň tak dostanete příležitost zasednout ke stolu s významnými českými investory a diskutovat s nimi o svém podnikatelském plá­nu.

Účastníkem soutěže se může stát skupina, jednotlivec, fyzická či právnická osoba, a to s nápadem z oblasti těchto oborů: elektrotechnika, elektronika, energetika, automatizace, robotika, automobilová elektronika, měření regulace, zabezpečovací technika, osvětlení, radiokomunikace, telekomunikace, IT, internet či audiovideo. Podnikatelským nápadem se přitom rozumí podnikatelský plán v různé fázi rozpracování. Přihlášené nápady se zaměřují na vznik nového podnikání nebo na výrobu určitého produktu a následný obchod. Žádný z přihlášených projektů nesmí být součástí již fungujícího podnikání či zaběhlé výroby. Projekt může být ve fázi prototypu.

Výsledky soutěže budou vyhlášeny v první den konání veletrhu Amper 2011, který proběhne od 29. 3. do 1. 4. 2011 na brněnském Výstavišti.

Podrobné podmínky a další informace o soutěži najdete na stránkách www.amper.cz.

Mějte přehled o vysokých školách:


Nevíte, co studovat? Za 5 minut to zjistíte!    Spustit test

Zdroj: www.amper.cz

Další články k tématu