Soukromé vysoké školy přijímají přihlášky do ak. roku 2005/2006

19. 8. 2005 | Aktuality

Přinášíme přehled některých soukromých vysokých škol, kam se ještě lze hlásit: např. Literární akademie (Soukromá vysoká škola Josefa Škvoreckého) přijímá přihlášky do 1. 9., a to jak do bakalářského tak do magisterského cyklu studia.

Vysoká škola Jana Amose Komenského uzavírá přihlášky do bakalářského studia na konci srpna, Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha tak učiní už 22. srpna.

Na Vysokou školu veřejné správy a mezinárodních vztahů v Praze se můžete hlásit vždy nejpozději do 14 dnů před termínem přijímaček do bakaláře nebo do 7 dnů, pokud se hlásíte na magisterský stupeň studia. Vysoká škola evropských a regionálních studií přijímá přihlášky do dnšního dne. Pro podrobnější informace je třeba navštívit webové stránky jednotlivých škol.