Odpadkobraní - smetí nemá na VUT šanci

31. 3. 2011 | Aktuality

Studenti pro studenty, neformální spolek na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně, dnes zve všechny příznivce čistého životního prostředí na Odpadkobraní. Cíl je jasný: uklidit kampus Pod Palackého Vrchem, hlavní sídlo studentů VUT v Brně

Na kopci poblíž kolejí se během roku nahromadí spousta odpadků a nepořádku, právě ty chtějí organizátoři sesbírat. „Odpadkobraní, je akce, jejímž účelem je zkrášlit naše okolí a tohoto nepořádku se zbavit,“ dodává jeden z hlavních organizátorů akce a vedoucí studentského spolku, Lubomír Friml. Zúčastnit se můžou studenti i veřejnost.

Spolek Studenti pro studenty je neoficiální zájmové sdružení studentů Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií VUT v Brně. Mezi jejich tradiční akce patří open air hudební festival Hudba z FEKTu, Běh na 53 a také právě Odpadkobraní.

odpadkobrani2011–1.jpg

Zdroj: tisková zpráva VUT Zdroj ilustrační fotografie: http://www.sxc.hu

Pozn. Článek byl 1. 4. aktualizován (kav).