První ročník mezinárodního festivalu identity v Brně

8. 10. 2010 | Aktuality

Občanské sdružení REPT a studenti Masarykovy univerzity v Brně všechny srdečně zvou na první ročník festivalu, který se zaměřuje na středoevropskou identitu z pohledu vědy i umění. Tématem letošního festivalu je korupce a korupční chování.

První ročník festivalu proběhne od 15. do 17. října 2010 na několika místech v Brně – v kavárnách, divadlech i v knihovně. Součástí budou panelové diskuze s hosty z řad odborníků (Transparency international, FSS MU) či tematické debaty. Těšit se můžete také na hudební vystoupení, divadelní představení, vernisáž, workshop i architektonickou procházku po Brně.

Permanentka stojí 190 Kč, vstupné na jednotlivé akce se pohybuje mezi 50 Kč a 150 Kč, studenti mají slevněné vstupné. Podrobný program a veškeré další informace najdete na webu festivalu.

Další články k tématu

Cvičná nemocnice v Brně. Budoucnost pro české mediky

Cvičná nemocnice v Brně. Budoucnost pro české mediky

Před několika dny byla slavnostně zahájena zcela unikátní stavba pro budoucí studenty medicíny Masarykovy univerzity v Brně. Jedná se o simulační pracoviště, tedy o cvičnou nemocnici, která bude spadat pod Univerzitní kampus Bohunice. Čím vším bude toto centrum výjimečné? Pětipatrová budova bude především napodobovat reálné prostředí nemocnice. Bude mít standardní nemocniční pokoje a operační sály, ale …

číst více