Program Honors Academia pro studenty VŠE

29. 8. 2007 | Aktuality

Talentovaným studentům magisterských oborů, kteří mají ekonomické vzdělání, manažerský potenciál a zájem o jeho využití v budoucí kariéře, je určen vzdělávací a tréninkový program Honors Academia na VŠE.

Program nenahrazuje standardní výuku, proběhne převážně blokovou a mimosemestrální formou. Na významné části výuky, rozdělené do čtyř semestrů, se budou podílet experti a manažeři z podnikového sektoru. Každý student absolvuje stáž ve zvoleném podniku.

Výhodou projektu je úzká spolupráce nejen s firmami (Škoda Auto, Deloitte, Veletrhy Brno, Ipsos Tambor, Lufthansa, Johnson & Johnson, Nielsen, TSR, HMC Group, Schenker Logistics a Pražské jaro), ale i se zahraničními univerzitami, na nichž podobné vzdělávací programy již probíhají (Universität Regensburg a University of Denver). Po složení závěrečné zkoušky ve formě skupinové diskuze získají absolventi certifikát.

Program bude zahájen v říjnu. Zúčastnit se ho může asi 70 studentů, kteří uspějí ve dvoustupňovém výběru. Zájemci o zařazení do programu se mohou přihlásit ještě v průběhu září.

Bližší informace, včetně kritéria pro výběr studentů a žádosti o účast naleznete na stránkách školy .