Proběhne 14. ročník soutěže STUDENT EEICT 2008

13. 5. 2008 | Aktuality

Letos se koná již 14. ročník soutěže studentské činnosti STUDENT EEICT 2008. Tuto soutěž, jako každoročně, pořádají Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií společně s Fakultou informačních technologií VUT v Brně.

Se svými projekty z oblasti elektrotechniky, komunikační techniky, informatiky a výpočetní techniky se mohou přihlásit studenti jakéhokoli ročníku bakalářského, magisterského i doktorského studia z obou fakult, a nově je vypisována i kategorie pro středoškoláky.

Letos je přihlášeno 245 různých projektů, nejlepší z nich bude vyhlášen při finále soutěže, 24. dubna 2008 v areálu VUT v Brně.

Soutěž se koná pod záštitou rektora VUT v Brně Karla Raise a jako hlavní cíl si klade podpořit technickou tvůrčí činnost studentů a při obhajobě své práce získat zkušenosti s veřejnou prezentací projektu. Kromě tohoto přínosu čekají autory vítězných prací i hodnotné ceny nebo možnost další spolupráce s pořádajícími firmami.