Přihlášky na nový obor na JČU do 3. června

27. 5. 2011 | Aktuality

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicicích prodloužila do 3. června příjem přihlášek na nový magisterský obor Ekonomické fakulty. Jedná se o obor „Strukturální politika EU a rozvoj venkova“.

Obor je otevřen v kombinované formě jako magisterský navazující. Je věnován problematice řízení, informačnímu a finančnímu managementu, hospodářské a regionální politice.

Přijímací řízení se skládá z předmětů Ekonomie a Regionální projektování a management a bude se konat 13. – 15. června 2011. Veškeré další informace najdete na stránkách Katedry strukturální politiky EU a rozvoje venkova.

Zdroj: JČU

Další články k tématu

Jihočeská univerzita je nejlepší porevoluční vysokou školou v Česku

Jihočeská univerzita je nejlepší porevoluční vysokou školou v Česku

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích získala ocenění od Rady pro výzkum, vývoj a inovace. Jako jediná vysoká škola založená po roce 1989 získala nejvyšší možné ohodnocení: vynikající (excellent). Toto uznání představuje pro mladou univerzitu, která vznikla v roce 1991, výrazný úspěch. „Při tomto hodnocení ze strany RVVI se mi odchází z funkce rektora JU s pocitem dobře …

číst více
ŽEBŘÍČEK: Jihočeská univerzita je nejlepší mladou vysokou školou v Česku

ŽEBŘÍČEK: Jihočeská univerzita je nejlepší mladou vysokou školou v Česku

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích se umístila na prvním místě mezi českými univerzitami v žebříčku The Times Higher Education (THE) Young University Rankings, který hodnotí školy s historií ne delší než 50 let. Je to letošní druhý úspěch této mladé školy, která byla založena v roce 1991. V dubnu ji Rada pro výzkum, vývoj a inovace ocenila jako nejlepší porevoluční …

číst více