Přemýšlíte o studiu v zahraničí? Veletrh ČVUT pomůže vybrat

24. 9. 2014 | Aktuality

International Student Club při Českém vysokém učení technickém (ČVUT) a Oddělení zahraničních styků Rektorátu ČVUT pořádá pro zájemce o přeshraniční studium Veletrh studia v zahraničí – Study Abroad Fair. Uskuteční se 8. října 2014 v budově Národní technické knihovny v Praze.

Všichni, kdo o studiu v zahraničí uvažují, tu budou mít příležitost získat užitečné informace o pobytu v zahraničí přímo od zástupců oddělení zahraničních styků rektorátu ČVUT, ambasád a dalších zahraničních organizací. Pozornost však nebude upřena jen na vysokoškolské studium, ale letos poprvé i na zahraniční studium středoškolské.

Na programu akce bude několik přednášek, z nichž některé povedou sami absolventi zahraničního studijního pobytu, ovšem otevřena tu bude i možnost prodiskutovat svoji představu přímo s vystavovateli na informačním stánku. Cílem celého veletrhu je podle jeho organizátorů propagovat možnosti přípravných kurzů a hlavně nekomerčního studia v zahraničí.

Zdroj: isc.cvut.cz