Přednáška o možnostech studia v zahraničí

15. 10. 2003 | Aktuality

Se stále rostoucí ponukou studijních pobytů v zahraničí roste i problém orientování se v různých nabídkách a konkrétních programech. Proto Masarykova univerzita ve spolupráci s Centrem zahraničních studií pořádá pro své studenty přednášku na téma Možnosti studia v zahraničí.

Se stále rostoucí nabídkou studijních pobytů v zahraničí roste i problém orientace v různých nabídkách a konkrétních programech. Proto Masarykova univerzita ve spolupráci s Centrem zahraničních studií pořádá pro své studenty přednášku na téma Možnosti studia v zahraničí. Cílem a obsahem přednášky bude seznámit zájemce s nabídkou studijních programů v zahraničí (zejména Sokrates, Fulbright a Leonardo) a s možnostmi čerpání stipendií.

Přednáška se koná 16. října 2003 v kongresovém centru na Komenského náměstí 2 (budova Lékařské fakulty) v 15:00. Více informací o té­matech přednáš­ky i o samotném Centru zahraničních studií najdete na adrese www.rect.muni­.cz/czs.

Zdroj: http://www.rect.muni.cz/…0031008.4907