Pražská ČZU láká na nové obory

22. 12. 2013 | Aktuality

Česká zemědělská univerzita v Praze zahájila v polovině prosince příjem přihlášek ke studiu. Ty bude na této škole možné podávat až do 31. března 2014.

Zájemci o studium budou mít i pro příští akademický rok na výběr z několika desítek studijních oborů, přičemž některé se v nabídce objeví zcela nově:

Přihlášky ke studiu lze podávat prostřednictvím integrované webové stránky studuj.czu.cz, kde si také uchazeči mohou vyzkoušet přijímací testy nanečisto, prozkoumat nabídku studijních oborů, prohlédnout si prostředí školy, ale najdou tam i mnoho dalších informací. Novinkou je také možnost úhrady poplatku za podání přihlášky online platební kartou. Poplatek je pro nadcházející přijímací řízení snížen na 500,– Kč.

Zdroj: www.czu.cz
Logo: www.czu.cz