Prázdniny

29. 6. 2004 | Aktuality

Dneškem definitivně skončil školní rok 2003/4 a začaly již dlouho a někdy prosebně očekávané prázdniny! Jelikož i náš tým je složený ze studentů, i my se poroučíme a odcházíme k vodě, na brigády, do dalekých krajů či k blízkým bazénům! Samozřejmě budeme i nadále sledovat dění na školách a okolo nich a pokud se stane něco převratného, jistě vás o tom budeme informovat. Na každý týden pak pro vás máme připravený článek, převážně lehkého, prázdninového charakteru, nicméně se naše celoroční aktivita momentálně omezí na minimum! Doufáme, že chápete naše studentské důvody, přejeme nádherné, dlouhé a slunečné prázdniny a v září znovu „aktivně“ na viděnou!

Za redakční tým www.vysokeskoly.cz Lucia Soldátová