Pracovní veletrh Šance už za pár dní

Další z řady jarních pracovních veletrhů bude 18. a 19. března ten s názvem Šance. Pořádá jej Vysoká škola ekonomická a představí se na něm desítky společností z oblasti marketingu, IT, obchodu nebo třeba bankovnictví.

Kromě samotného představení firem se mohou studenti zúčastnit různých panelových diskusí, zkonzultovat s odborníky svůj podnikatelský záměr, udělat si osobnostní test nebo si nechat od HR pracovníků nechat zrevidovat životopis.

Mezi padesátkou firem, které se na veletrhu představí, je například Česká spořitel

Více o akci, kterou můžete navštívit v nové budově VŠE na adrese Winstona Churchilla 4, Praha, najdete na stránkách http://rpc.vse.cz/…alni-rocnik/.

rpc.vse.cz/sance/aktualni-rocnik/">http://rpc.vse.cz/…alni-rocnik/.

Zdroj fotografie: vse.cz


havlovalaura@gmail.com

Další články k tématu

Jak získat vysněné zaměstnání? Nebát se, radí na Jobs Expo

Jak získat vysněné zaměstnání? Nebát se, radí na Jobs Expo

Přemýšlíte, kam budou směřovat vaše kroky po škole, nebo se chcete zapojit do pracovního procesu už během studia? Důležité je si ujasnit, jakým směrem se chcete kariérně ubírat a ideálně si i zvolit konkrétní firmu. Pak už máte napůl vyhráno. To, že firma aktuálně nevypisuje výběrové řízení na vaši vysněnou pozici, nemusí totiž být určující. …

číst více
Pozvánka na veletrh JOBS EXPO a EDUCA EXPO 2018

Pozvánka na veletrh JOBS EXPO a EDUCA EXPO 2018

Nemáte práci nebo hledáte lepší? Chcete prohloubit Vaše vzdělání? Řešení nabídne veletrh JOBS EXPO a sekce EDUCA EXPO. Připravujeme 8. ročník mezinárodního veletrhu pracovních příležitostí a vzdělávání, uskuteční se na pražském Výstavišti v Holešovicích v termínu od 8. do 9.bžezna 2018. Jde o ojedinělou příležitost na jedné straně pro zaměstnavatele a na straně druhé pro …

číst více