Pedagogické studium (nejen) pro studenty ČVUT

30. 4. 2012 | Aktuality

Ředitel Masarykova ústavu vyšších studií (MÚVS) ČVUT vyhlásil mimořádné kolo přijímacího řízení pro studijní program Specializace v pedagogice, studijní obor Učitelství odborných předmětů. Zájemci se mohou hlásit až do 31. května 2012.

O studium oboru se mohou ucházet nejen stávající posluchači magisterských programů ČVUT v Praze, ale i všichni absolventi magisterského, technicky zaměřeného studia na technických univerzitách a vysokých technických školách (s výjimkou VŠCHT, ČZU a VŠE). Přihlásit se ale mohou i doktorandi a odborní asistenti.

Studium oboru má za cíl zprostředkovat absolventům teoretické poznatky v pedagogice, psychologii, didaktice odborných předmětů a v dalších disciplínách, souvisejících s výukou odborných předmětů na středních odborných a vyšších odborných školách.

Podrobnosti o podmínkách přijímacího řízení naleznete na webu MÚVS v sekci Uchazeči.

Líbí se Vám naše stránky?


Nevíte, co studovat? Za 5 minut to zjistíte!    Spustit test

Zdroj: www.cvut.cz

Další články k tématu

Hodnocení univerzit: Nejsnadněji najdou zaměstnání absolventi technických oborů

Hodnocení univerzit: Nejsnadněji najdou zaměstnání absolventi technických oborů

V nejnovějším žebříčku Quadrelli Simmons, který hodnotil úspěšnost absolventů univerzit na pracovním trhu, zvítězily na plné čáře technické obory. Ačkoliv žebříček nehodnotil školy přímo podle studijních programů, na předních příčkách se umístily univerzity právě s tímto zaměřením. České univerzity skončily ve druhé a třetí stovce.   Jedním z hlavních kritérií, podle kterých QS univerzitám přidělovalo body, byla spolupráce …

číst více