Pardubický veletrh práce pro vysokoškoláky

15. 3. 2016 | Aktuality

Univerzita Pardubice zve své absolventské ročníky a všechny vysokoškoláky, kteří se zajímají o možnosti svého budoucího profesního působení, veletrh pracovních příležitostí s názvem KONTAKT 2016.

15. ročník veletrhu se uskuteční ve středu 16. března v prostorách univerzitní auly v kampusu v Polabinách, a to od 9 do 15 hodin.

Na jednom místě na 35 stáncích mají vysokoškoláci možnost absolvovat individuální setkání se zástupci společností působících v různých oblastech hospodářství. Studenti se mohou v osobních konzultacích s personálními manažery firem zeptat na možnosti zaměstnání, podrobné pracovní podmínky i samotný průběh přijímacího řízení či pohovoru, nabídnout personalistům svůj životopis.

Studenti nižších ročníků se mohou zeptat na odborné praxe a stáže nebo si domluvit téma diplomové práce.

Každý návštěvník akce obdrží katalog, který je souhrnem základních informací o zúčastněných společnostech a mohl by studentům napomoci při jejich rozhodování o volbě budoucího povolání.

Zdroj: tisková zpráva univerzity.

Další články k tématu

Podzim na Univerzitě Pardubice ve znamení akcí pro studenty a veřejnost

Všemi barvami podzimu bude od října hrát Univerzita Pardubice. Kromě toho, že tam startuje akademický rok, připravila škola také celou řadu akcí, a to nejen pro studenty. V plánu jsou besedy, přednášky a nebo třeba výstava obrazů. „Akademický rok vždy startujeme s novou energií a akcemi pro naše studenty i veřejnost. Univerzita Pardubice vzdělává zájemce všech […]

číst více