Open Society Summer Camp: Letní kurz pro mladé lidi se zájmem o romskou menšinu

4. 6. 2011 | Aktuality

Nadace Open Society Fund Praha ve spolupráci se slovenskou Nadáciou otvorenej spoločnosti a Prázdninovou školou Lipnice pořádají sedmidenní soustředění pro lidi od 17 do 26 let se zájmem o romskou menšinu. Kromě týdne plného her a sportovních aktivit se účastníci kurzu budou moci zapojit do diskusí z oblasti politiky či médií, a to zejména v kontextu s problematikou romské menšiny. Za asistence lektorů pak také budou vypracovávat vlastní projekt, z nichž ty nejvydařenější získají finanční podporu Nadace Open Society Fund Praha.

Open Society Summer Camp se uskuteční ve dnech 10. – 16. července 2011 za obcí Zdislavice. Účast je omezena na 15 studentů a studentek ze Slovenska a České republiky. Hlásit se lze do 20. června 2011, přičemž přihlásit se mohou jak Romové, tak mladí z řad majority, kteří splňují podmínky.

Více informací o projektu nejdete na stránkách Nadace.

Zdroj: www.osf.cz