Open air festival při příležitosti 10 let ČR v EU

22. 4. 2014 | Aktuality

Zastoupení Evropské komise v České republice ve spolupráci s Úřadem vlády České republiky a dalšími partnery připravili při příležitosti 10. výročí vstupu České republiky do Evropské unie informačně-kulturní akci Mládež v pohybu. Konat se bude 29.–30. dubna 2014 na Střeleckém ostrově v Praze.

Návštěvníci open air festivalu mohou získat informace o vzdělávání, stážích, zaměstnanosti, zakládání podniků, dobrovolnické práci, výzkumu a zejména o vzdělávání v zahraničí. Dále je čekají soutěže, kvízy, přednášky, prezentace a workshopy.

Připraven je také bohatý kulturní program plný hudby, výtvarného umění, filmu a poznávání zemí EU. Vystoupí například skupiny Toxique, Tata Bojs nebo Ille. Podrobný program najdete zde nebo na události na Facebooku.

Zdroj obrázku: 10let.eu

Další články k tématu

Pět tipů, kam v létě vyrazit na festival. Vyberete si literaturu nebo film?

Pět tipů, kam v létě vyrazit na festival. Vyberete si literaturu nebo film?

Velké hudební festivaly jako Colours of Ostrava a České hrady se letos kvůli pandemii opět nekonají. Přesto se v létě uskuteční celá řada komornějších akcí, na kterých byste rozhodně neměli chybět. A zdaleka to nejsou jen ty hudební. Během letošního léta se můžete setkat se středověkou loutnou i provazochodkyní. Pro milovníky literatury „Buď  – a nebo“. …

číst více