Olomoucký Přírodovědný jarmark již poosmé

13. 6. 2008 | Aktuality

Přírodovědecká fakulta UP pořádá ve spolupráci se zástupci některých středních a základních škol z Olomoucka již 8. ročník přehlídky popularizačních aktivit přírodních věd pro žáky ZŠ a SŠ. Akce proběhne v pátek 20. června a jejím posláním opět bude ukázat, že přírodní vědy mohou být i zábava a že Přírodovědecká fakulta UP je „dobré místo k jejich dalšímu studiu“, jak se uvádí v univerzitním webovém periodiku Pátečník.

Letošní podoba programu se oproti minulým letům poněkud změní, „aby se z celé akce nestala rutina jak pro vystupující, tak i pro návštěvníky“. Například práce studentů všech oborů fakulty budou představeny formu interaktivní zábavy a soutěží.

Jarmark se bude konat na Výstavišti Flora v pavilonu A a v blízkém parku, kam organizátoři situovali také její úvodní ročník (adresa: Wolkerova 17, Olomouc).

Aktuální informace sledujte na stránkách UP.

Zdroj: Pátečník č. 14/2008