Období majálesů je v plném proudu

23. 4. 2014 | Aktuality

Po celé České republice probíhají majálesy. Níže najdete přehled největších českých studentských slavností. Podívejte se, kdy a kam s přáteli vyrazit a co vás tam čeká.

22. 4. Majáles UTB

Ve Zlíně slaví studenti mezi prvními. Vstup je zdarma a vystoupí například Polemic nebo Vypsaná fixa. Pro více informací navštivte http://majales.utb.cz/.

24. 4. Kladenský majáles

Do Kladna jeďte už ve čtvrtek 24. 4. Vstupné se neplatí a vystoupí například Vypsaná fixa nebo Prago union. Více informací na http://majales.bion.cvut.cz/.

25. 4. Ústecký majáles

Ústí nad Labem čeká průvod už v pátek 25. dubna. Cena vstupného pro studenty je 100 Kč a můžete se těšit třeba na Tata bojs nebo Wohnout. Úplný line-up zda: http://usteckymajales.cz/.

25. 4. Hradecký majáles

Pokud máte do Ústí nad Labem daleko, koná se ve stejný den majáles i v Hradci Králové. Za 499 Kč můžete vidět třeba UDG, Sto zvířat nebo Tomáše Kluse. Pro více informací se podívejte na http://hradec.majales.cz/,

30. 4. Pražský majáles

První pražský majáles bude poslední dubnový den. Vstupenky pořídíte za 550 Kč a vystoupí například Chinaski, Xindl X nebo Midi Lidi. Více informací na http://praha.majales.cz/.

1. 5. Majáles studentů

Na prvního máje hostí Praha druhý majáles. Na tento je vstupné zdarma a vystoupí například Totál Vokál nebo Zdroj zvuku. Pro více informací se podívejte na http://majalesstudentu.cz/.

3. 5. Majáles Dobruška

Na majáles v Dobrušce je vstupné dobrovolné. Vystoupí například Atmo music nebo We on the moon. Další informace na http://majales.dobruska.cz/.

6. 5. Olomoucký majáles

Majáles Univerzity Palackého je zdarma. Představí se na něm třeba From our hands nebo Tata bojs. Pro další informace navštivte http://majales.upol.cz/.

7. 5. Majáles Ostrava

Po Olomouci pokračuje majálesové veselí v Ostravě. Za 90 Kč si můžete poslechnout UDG či kapelu N.O.H.A. Více informací na http://majalesostrava.cz.

7. 5. Brněnský majáles

V tentýž den jako Ostrava hostí majáles i Brno. Se vstupenkou za 499 Kč zhlédnete třeba Fast Food Orchestra, Adam Mišík nebo Johnny Machette. Podrobnější informace najdete na http://brno.majales.cz/.

10. 5. Majáles Pardubice

Studenti v Pardubicích si zatančí a zazpívají za 299 Kč. Těšit se můžou například na Mig 21, Divokýho Billa nebo Mandrage. Více informací na http://majalespardubice.cz/.

12.-16. 5. Budějovický Majáles

Vidíte správně, největší český majáles trvá pět dní. V Českých Budějovicích vystoupí kupříkladu Skyline, Vložte kočku, The Fireballs a mnoho dalších. Vstupné je dobrovolné a více informací najdete na http://budejovickymajales.cz.

Mějte přehled o vysokých školách:


Nevíte, co studovat? Za 5 minut to zjistíte!    Spustit test

Zdroj obrázku: majales.cz

Další články k tématu