Nový obor na soukromé vysoké škole v Třebíči

6. 8. 2007 | Aktuality

Západomoravská vysoká škola v Třebíči (ZMVŠT) otevírá nový studijní obor – veřejnoprávní studia. K zářijovým termínům je možno se stále přihlásit.

Škola nabízí denní i kombinovanou formu bakalářského studia. Zájemci si mohou vybrat ze tří studijních oborů: veřejnoprávní studia, aplikované informační technologie a informační management. „Všechny obory je možné studovat v různých kombinacích i ve formě celoživotního vzdělávání,“ řekl předseda správní rady školy Jakub John.

V přijímacích zkouškách zatím uspělo 25 zájemců, škola přitom nabízí až 150 míst. Do zahájení výuky se uskuteční ještě pět kol přijímaček. Jako na každé soukromé škole, i na ZMVŠT se platí školné, pro příští rok je stanoveno ve výši necelých patnáct tisíc korun za semestr ve všech oborech.

V příštím akademickém roce se škola zapojí do výměnného programu Erasmus. Do budoucna chce také připravit k akreditaci další obor, a to management a marketing. Uvažuje také o zavedení magisterské formy studia. „Navázali jsme těsnou spolupráci s druhou vysokou školou na Vysočině – Vysokou školou polytechnickou v Jihlavě, s níž připravujeme partnerské projekty,“ prozradil John.

Více informací o škole, studijních oborech a přijímacím řízení najdete na stránkách školy www.zmvs.cz.