Nové ekonomické obory na VŠMIE

26. 5. 2011 | Aktuality

Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky (VŠMIE) získala od příštího akademického roku akreditaci pro výuku tří oborů Středočeského vysokoškolského institutu (SVI Kladno). Stalo se tak po koupi 100% podílu v SVI Kladno. Těmito obory jsou Ekonomika a management obchodu, Marketing a Podniková ekonomika a management.

Pro studenty SVI Kladno se tak prakticky nic nemění, mohou dostudovat svůj obor, mění se pouze forma studia, která bude odpovídat současným standardům VŠMIE. Týká se to například přechodu na společný školní informační systém, dále se budou moci studenti SVI účastnit různých workshopů a stáží.

Studenti VŠMIE si budou moci od října vybrat mezi novými předměty – Podniková ekonomika a management, Marketing a Management sociální práce, všechny z oboru Manažerská ekonomika. Tyto předměty vycházejí ze zaměření SVI a studenti si budou moci zvolit mezi prezenční a kombinovanou formou studia.

Zdroje: tisková zpráva