Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky, a.s.

Přehled pražských soukromých škol, které ještě přijímají přihlášky

Rádi byste studovali, ale na státní školu jste se nedostali nebo jste nenašli tu pravou? Není potřeba věšet hlavu. Stále ještě se můžete stát plnohodnotným studentem, a to na některé soukromé škole. Mnohé z nich nabízí zajímavé obory, vysoce kvalitní výuku a s využitím stipendií jsou cenově dostupné. V tomto článku přinášíme seznam pražských škol, na které se právě teď můžete hlásit.

Nové ekonomické obory na VŠMIE

Vysoká škola manažerské informatiky a ekonomiky (VŠMIE) získala od příštího akademického roku akreditaci pro výuku tří oborů Středočeského vysokoškolského institutu (SVI Kladno). Stalo se tak po koupi 100% podílu v SVI Kladno. Těmito obory jsou Ekonomika a management obchodu, Marketing a Podniková ekonomika a management. Pro studenty SVI Kladno se tak prakticky nic nemění, mohou dostudovat …

číst více

Proč studovat vysokou školu? Rektoři odpovídají

Je dnes vůbec důležité studovat vysokou školu? Proč? Zeptali jsme se osob nejpovolanějších – samotných rektorů českých vysokých škol.

Pozn: Příspěvky jsou řazeny abecedně podle názvů vysokých škol.