Nové obory na UP Olomouc

31. 1. 2009 | Aktuality

Pro akademický rok 2009/2010 nabízí Univerzita Palackého v Olomouci uchazečům několik nových oborů, a to na filozofické a pedagogické fakultě.

Pedagogická fakulta rozšiřuje svou nabídku o další tři obory bakalářského kombinovaného (dálkového) studia. V rámci studijního programu Specializace v pedagogice se jedná o tyto obory: Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání a Základy technických věd a informačních technologií pro vzdělávání. Program Speciální pedagogika nově nabízí možnost studovat dálkově obor Speciální pedagogika pro 2. stupeň základních škol a pro střední školy. Tyto obory lze společeně kombinovat. Příjem elektronických přihlášek byl prodloužen a můžete je zasílat až do 25. března 2009.

Katedra bohemistiky na FF UP potom nově nabízí jednooborový magisterský studijní program Obecná lingvistika a teorie komunikace a dvouoborový program Obecná lingvistika. Absolventům bude umožněno pokračovat v navazujícím doktorském studiu.

Zdroj: UPOL