Nová soukromá vysoká škola

20. 3. 2007 | Aktuality

Společnost Unicorn založila novou vysokou školu, která poskytuje vzdělání v oboru informačních a komunikačních technologií, ekonomiky a managementu. Unicorn College nabízí tříleté bakalářské studium na třech studijních oborech – Management ICT projektů, Informační technologie, Ekonomika a management.

Základní filozofií Unicorn College, která zahájí výuku zimním semestrem v říjnu 2007, je co největší propojení výuky s praxí, a to zejména v oblasti skladby výukového programu a možnostmi absolvování studentské praxe. „O kvalitě našeho konceptu svědčí i fakt, že již nyní máme zajištěnou spolupráci s řadou významných partnerů, mezi které patří Burza cenných papírů Praha, společnosti Siemens, IBM, Microsoft, Oracle University nebo Komerční banka,“ uvedl Marek Beránek, ředitel Unicorn College.

Termín odevzdání přihlášek je do 30.3. 2007. Každý uchazeč o studium projde přijímacím pohovorem, který je zaměřen na ověření, zda uchazeč o studium má předpoklady k úspěšnému absolvování studia. Výše školného na jeden semestr je 30 000 Kč.

Více informací na http://www.unicorncollege.cz.