MASARYKOVA UNIVERZITA SE OTEVÍRÁ ZÁJEMCŮM

5. 12. 2003 | Aktuality

Ačkoliv se doba podávání přihlášek na vysoké školy zdá ještě vzdálená, není úplně namístě toto téma zasouvat na později. Ti, z vás, kteří se letos o vysokoškolský post hlásit budete, byste asi již měli vážně uvažovat, kam své přihlášky zašlete. K rozhodování vám jistě mohou napomoci dny otevřených dveří, které jednotlivé fakulty pro zájemce pořádají. Na Mikuláše, tedy 6.prosince, začne Masarykova Univerzita v Brně otevírat jedny ze svých několika dveří, a to na Přírodovědecké fakultě.

Ačkoliv se doba podávání přihlášek na vysoké školy zdá ještě vzdálená, není úplně namístě toto téma odsouvat na později. Ti z vás, kteří se letos o vysokoškolský post hlásit budete, byste asi již měli vážně uvažovat, kam své přihlášky zašlete. K rozhodování vám jistě mohou napomoci dny otevřených dveří, které jednotlivé fakulty pro zájemce pořádají. Na Mikuláše, tedy 6.prosince, začne Masarykova Univerzita v Brně otevírat jedny ze svých několika dveří, a to na Přírodovědecké fakultě.

Zájemci o studium matematiky, fyziky, chemie, biologie, geografie a geologie jsou zváni 6.12.2003 do areálu Přírodovědecké fakulty na Kotlářské ulici číslo 2. Informační besedy budou zahájen v 9 hodin v jednotlivých posluchárnách, jejichž rozpis mimojiné najdete na webových stránkách fakulty, tedy www.sci.muni.cz . Uchazeči budou v rámci těchto besed seznámeni s možnostmi studia, jeho formami a obsahem a možným následným uplatněním. Přínosná pro zájemce jistě bude také možnost seznámit se blíže s vybavením, laboratořemi a sbírkami fakulty.

Dny otevřených dveří pro zájemce o studium na Masarykově univerzitě budou po vánocích pokračovat. Zde je k dispozici krátký seznam datumů k zapsání do diáře, ale jistě vám ještě přineseme bližší informace.

Dny otevřených dveří na MU:

Přírodovědecká fakulta 6.12.2004

Právnická fakulta 5.1.2004