Letní technická škola na VUT pro každého

6. 7. 2009 | Aktuality

Fakulta stavební Vysokého učení technického v Brně pořádá pod záštitou děkana desetidenní Letní technickou školu. Je určena především těm, kteří byli přijati na VUT či jinou technickou školu a rádi by si prohloubili středoškolské učivo a lépe se tak připravili na budoucí studium. Zúčastnit se ale mohou i studenti kombinovaných programů a University třetího věku, neúspěšní uchazeči o studium a další zájemci o technické obory.

Výuka se zaměří hlavně na matematiku, deskriptivní geometrii, fyziku, chemii a informatiku, včetně úvodu do vysokoškolské problematiky. Umožněna bude také návštěva laboratoří, odborných ústavů, Knihovnického informačního centra a FIT centra Fakulty stavební.

Škola bude probíhat v termínu 31. 8. – 9. 9. 2009, vždy od 8:30 do 16:00. Na konci obdrží každý účastník certifikát o absolvování školy. Více informací a odkaz na program přednášek a přihlášku naleznete zde.