Letní škola digitální fotografie pro středoškoláky

29. 1. 2012 | Aktuality

Jsi studentem střední školy v České republice? Baví tě fotografování? Ať už jsi začátečník nebo máš s focením zkušenosti, tak právě pro tebe je určena Letní škola digitální fotografie. Již tradičně se akce uskuteční v několika různých termínech v malebném prostředí Šumavy.

Na každý den jsou připraveny fotografické dílny na téma krajina, portrét, architektura nebo třeba momentka. Naučíš se, jak profesionálně upravit fotografie ve Photoshopu. Fotografování je prokládáno výlety do okolí. V průběhu celého pobytu jsou připraveny soutěže o zajímavé ceny. Akce je pod vedením profesionálních fotografů a dalších členů týmů FotoAparát.cz a Fotoinstitut.cz.

Cílem kurzu je prohloubit znalosti o fotografování a digitální technice. Naučit se, jak správně postupovat od stisku spouště přes digitální zpracování a úpravy po tisk a archivaci fotografie. Součástí je i představení digitálních fotoaparátů na současném trhu. Více informací pro začátečníky a pro pokročilé.

Zdroje:

Zdroje obrázků: