Konference o postavení studentů na VŠ

28. 10. 2007 | Aktuality

Akademické centrum studentských aktivit (ACSA) VUT v Brně pořádá ve dnech 29. –30. listopadu celostátní studentskou konferenci s názvem „Současná úloha a postavení studentů na VŠ 2007“ s podtitulem „Proč (se nechat) hodnotit aneb Kvalitu vysokých škol můžeme zlepšovat společně“. Jde o sedmou konferenci tohoto druhu pod záštitou ACSA.

Kromě debaty nad vlivem studentů na fungování vysokých škol se můžete těšit např. na prezentaci studentských organizací. I pro teprve budoucí vysokoškoláky může být konference přínosná – získají reálnější představu o fungování jejich vysněných škol a zapojení studentů do jejich chodu.

Město a místo konání: Brno, Centrum VUT v Brně Adresa místa konání: Antonínská 548/1, 601 90 Brno

Přihlašování je možné od 18. 10. 2007 do 14. 11. 2007.

Více na www.acsa.vutbr.cz.