Kalhoty dolů! Na Cambridgské univerzitě se opět volilo nejhezčí pozadí

17. 12. 2020 | Stojí za přečtení

cambridge_pozadíAni letošní pandemie koronaviru nezabránila studentům z prestižní Cambridgské univerzity odhodit veškeré šatstvo a zapózovat v rámci každoroční soutěže The Tab’s Best Bum competition, ve které se volí ten nejhezčí zadek zachycený na pozadí studentského města Cambridge.

„Rok 2020 není rok jako každý jiný. Prozatím je tu alespoň světlo na konci tunelu, něco, co je možné dělat během vládou schválených ‚lockdownových‘ vycházek, tak shoďte ze sebe ty hadry a přihlaste se do soutěže o nejlepší pozadí, “ lákal účastníky na letošní ročník soutěže studentský časopis The Tab. Ten každoročně na svém webu zveřejňuje fotky obnažených pozadí studentů focených po celé Cambridgi: v knihovnách, před univerzitními budovami, na střechách, v posluchárně, na veslařské lodi, nebo dokonce v kolejní kapli King’s College Chappel. Veřejnost z nich následně vybírá ten nejlepší snímek.

Soutěž nediskriminuje žádné pozadí a přihlásit se tak může kdokoliv, kdo má odvahu. „Milujeme každý typ zadečků – všechny tvary a velikosti budou tento rok oslavovány,“ proklamoval už v minulosti časopis. „Nehledáme okouzlující záběry, ale jen půvabnou, kreativní momentku vašeho zadku.“

Letos se v soutěžním klání utkalo 22 odvážlivců. Do finále pak 30 tisíc hlasů z celého světa – včetně Česka – poslalo osm nejlepších zadků. Absolutní vítězkou a novou nositelkou titulu Nejlepší zadek se druhou adventní neděli stala Athena. Nahou studentku historie zachytilo oko fotoaparátu, jak stojí před Fitzwillamovým muzeem umění a starověkých památek u antického sloupu, na který dopadají první ranní (nebo možná poslední večerní) paprsky slunce. „Sakra holka! Vypadáš jako umělecký kousek, mezi exponáty ve FItzwilliamu by ses rozhodně neztratila,“ komentoval The Tab vítěznou fotografii.

Zdroj:
thetab.com

 

 

 

 

Další články k tématu