Jarní škola trapnosti

23. 4. 2007 | Aktuality

„Zážitková akce pro ty, kteří by se rádi ztrapnili, ale neví jak, kde a před kým,“ tak charakterizují akci s názvem Jarní škola trpnosti její organizátoři ze sdružení Užitečný život.

Jde o „intenzivní kurz, na kterém se naučíte učesat i bez zrcadla, považovat záprdek za užitečnou věc a možná taky uvolnit kus své jinakosti a tvořivosti“. Prý se naučíte vykročit z vlastního středu bez ohledu na to, co si o tom pomyslí ostatní. Těšit se můžete na „společné zkoumání, zda se na svět skutečně musíme dívat a naplňovat ho způsobem, který nám je předkládaný a který se od nás očekává“.

Akce proběhne 4. 5. 2007 – 8. 5. 2007 v Bedřichově (u Kunštátu) a je otevřena lidem ve věku od 18 let, zdravotní postižení není překážkou. Poplatek pro studenty činí 950 Kč, případně lze požádat o příspěvek.

Sdružení Užitečný život se snaží podporovat společné trávení volného času mezi lidmi s postižením a bez něj.

Kontakt: skolatrapnosti@uzitecny-zivot.cz, tel. 605 272 497 (Barča)

Více informací: www.uzitecny-zivot.cz.